Kierownik Produktu (kolokacja) / Data Center Product Manager

Oferta pracy

Zapraszamy do aplikowania
Wyślij CV

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie lejkiem produktowym, tj. stałe monitorowanie przychodów i kosztów produktów, analiza i segmentacja produktów;
  • Rozwój współpracy z partnerami biznesowymi;
  • Współpraca z podwykonawcami zewnętrznymi nad realizacją projektów;
  • Przygotowywanie zestawień, prezentacji, materiałów o charakterze informacyjnym i promocyjnym;
  • Opiniowanie materiałów reklamowych przygotowywanych przez dział marketingu;
  • Reprezentowanie firmy (konferencje, targi, publikacje, newsy);
  • Bieżący rozwój swoich kompetencji pod kątem bardzo dobrej znajomości rozwiązań kolokacyjnych.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem;
  • Doświadczenie zawodowe w branży IT/telco;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • Umiejętności analityczne i wnioskowania na podstawie danych liczbowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;
  • Wiedza z obszaru kolokacji/data center.

To oferta dla Ciebie:

  • Umowa o pracę;
  • Elastyczne godziny pracy;
  • Praca w systemie hybrydowym;
  • Opieka medyczna (Medicover);
  • Dofinansowanie karty sportowej (Multisport);
  • Dofinansowanie nauki języków obcych;
  • Brak korporacyjności, nieformalna atmosfera pracy i brak dress code’u.

Prosimy o wysłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję