Młodszy Operator Systemów i Sieci

Zapraszamy do aplikowania
Wyślij CV

Twój zakres obowiązków:

  • Wspólnie z zespołem Operatorów będziesz nadzorował/a i kontrolował/a pracę sieci Atman i Data Center na podstawie alertów pochodzących z monitoringu sieci szkieletowej IP/MPLS, sieci transmisyjnej SDH/xWDM i systemu SCADA
  • Będziesz obsługiwał/a zgłoszenia klientów oraz system zgłoszeniowy
  • Będziesz konfigurował/a urządzenia sieciowe
  • Będziesz zajmować się monitorowaniem i analizą zdarzeń naruszenia ciągłości działania sieci Atman
  • Będziesz analizować korelacje występujące pomiędzy zdarzeniami

Nasze wymagania:

  • Skończyłeś/łaś technikum lub jesteś studentem pierwszych lat studiów (na kierunku elektronika lub telekomunikacja) lub właśnie skończyłeś/łaś studia i szukasz pierwszej pracy
  • Znasz język angielski i chętnie wykorzystasz go w rozmowie telefonicznej i mailowej z klientami
  • Posiadasz przynajmniej podstawową znajomość technologii i urządzeń używanych w sieciach telekomunikacyjnych i teleinformatycznych (tj. Ethernet, MPLS, SDH, xWDM)
  • Twoją mocna stroną jest umiejętność analitycznego myślenia oraz szybkiego identyfikowania i rozwiązywania problemów
  • Jesteś gotowy/a do pracy zmianowej

Mile widziane:

  • Byłoby super, gdybyś brał/a udział w programie CISCO Networking Academy
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pracę w trybie zmianowym – 12/24/12/48 – dzięki temu będziesz mógł/mogła łatwo pogodzić pracę np. ze studiami 🙂
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Naprawdę zgrany zespół gotowy do pomocy i wsparcia 🙂
  • Brak korporacyjności oraz nieformalną atmosferę pracy + brak dress code’u
  • Zdobędziesz pierwsze doświadczenie w branży Telco/IT/Data Center
  • Będziesz mógł/mogła w praktyce zweryfikować swoją wiedzę zdobytą w trakcie studiów lub technikum związaną z nadzorem i monitoringiem pracy sieci
  • Nauczymy Cię podstaw konfiguracji i zarządzania sprzętem dostawców takich jak np. Cisco, Juniper, Huawei (zapewniamy dostęp do LAB i szerokiej gamy przełączników i routerów)
  • Dowiesz się jak obsłużyć reflektometr, miernik i tester wykorzystywane przy diagnostyce poprawnego działania usług telekomunikacyjnych
  • Nie do końca spełniasz przedstawione wymagania? Nie zniechęcaj się i wyślij nam swoje CV! Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem 🙂

Prosimy o wysyłanie CV za pomocą formularza rekrutacyjnego

Aplikuję